LED Jalgpall Arena valgus

LED Jalgpall Arena valgus

LED Jalgpall arena valgus. Maailmas on targemaid LED-tuled. Täpse optilise valgustus lisatasusüsteemi, kõrge kasuteguriga 95%. IP66 veekindel, sobib sise- ja välistingimustes kasutamiseks. Keskkonna proctection, ei ole UV/Hg ja kahjulikke aineid

Product Details

LED Jalgpall Arena valgus


SPETSIFIKATSIOONID


led soccer arena light specifications

Meil on erinevaid LED valgustus sobib erinevates areenidel nõue, et suurus, kõrgus, tüüp ja stiili, muru, kogemusi mängijad ja publik jne.


led soccer arena light design 1

led soccer arena light design 3LED tuled jalgpalli, kas üleujutuste tuled või kõrge lahed on saavutada optimaalne valgustus, kasulikkust ja hooldus kulude vähendamine aja jooksul samas kuluefektiivselt. Kuna tuled on lülitatud soccer valdkonnas on avatud, on mõttekas kasutada lambid, mis kestavad pikka aega. LED valgustus on väikese võimsusega lahendus, mis annab eriti hea valgustus ja tasuv viis vähendada kommunaalkulude tasumiseks.


Jalgpalliväljakud erineva suurusega; alates keskkooli kolledžisse, et vaba aja ja staadion-istmed, kõik jalgpalli väljad nõuavad ühtse Valgustatus: tuled, mis ei põhjustada pimestust või leviala haljasaladel. Ka, kuigi jalgpalli mängitakse maapinnal, pall võib viskas kõrgele õhus mitu korda kogu mängu. Veenduge, et parim LED Jalgpall valgustus lüüa mängida!


Pimestavad on halb ja võib mõjutada mängu nautida. Minimeerida saavutamisele tuled, et nad on kokku vaateväljas mängijate ja pealtvaatajate pimestamise Jalgpall mängijad ja fännid.Meie toote võimla valgustuse lahendusIMG_5885.jpg720w.jpg
LED Tenniseväljak kerge eelised:

(a). kõrge puhtusastmega alumiinium peegeldi ja kuum vabastamise süsteem;

(b). suure võimsusega LED valgustus, kõrge effection imporditud muutumatu elektrivoolu;

(C). läbisime ISO, ja range kvaliteedikontrolli grupiga;

(D). pikk garantii: 3 aastat;

(E). energiasäästu;

(F). kõrgeim võim led valgustus led tööstuses;

G). valgustuse kasutegur: kuni 170 lm/w.Hot Tags: LED Jalgpall Arena Light, Jalgpall valgus, arena valgus

Küsitlus

Seonduvad tooted